RED DEAD REDEMPTION 2
Eastereggs
Pokud jste někdy hráli jakoukoli hru Rockstar, víte, že velikonoční vajíčka budou v určitém okamžiku vzadu. Některé z nich jsou jemné, náročné, ale cool doplňky, které musíte ostře hledat. Zatímco jiní jsou zřejmí a do očí bijící (ale přesto docela zábavní a cool se na ně podívat). Red Dead Redemption 2 ( RDR 2 ) nemá žádný nedostatek každé z těchto kategorií. Ať už se vám líbí poznání pozoruhodných postav GTA V nebo pronásledování mýtického nebo strašidelného stvoření, tato hra má všechny zkušenosti, které si dokážete představit.

RDR 2 je rozsáhlá hra. To vám dává každou příležitost zažít divoký západ jedinečně a realisticky. Mnoho z velikonočních vajec pomáhá tuto zkušenost upevnit. Hráči jsou pilní a našli velké množství kraslic. Tentokrát mnoho vzdát poctu k jiné hře, ale mnohé z nich jsou i „z jiného světa“. RDR 2 má přebytek strašidelný, podivných a vyloženě děsivé kraslic, které nesmíte chtít setkat při hraní v noci. V tomto ohledu Rockstar nepochybně zvýšil ante.

Pokud jste dokončili hlavní děj, nemyslete si, že jste s touto hrou hotovi. Je toho mnoho, co je vidět a dělat, a dobrá část toho je, že se tyto netradiční velikonoční vajíčka skrývá po celém světě. Tak se posaďte, relaxujte a vychutnejte si tento seznam 30 skrytých velikonočních vajec pouze super fanoušků v RDR 2