RED DEAD REDEMPTION 2
Multiplayer
Red Dead Online Beta je nyní oficiálně otevřená všem s kopií Red Dead Redemption 2. Vyberte si, aby se vaše značka stala buď střelcem, nebo psancem. Připojte se nebo vytvořte majetek, bojujte s nepřátelskými gangy, lovte, lovte ryby a hledejte poklad, vyzvěte ostatní osadníky a mnohem více v tomto zbrusu novém multiplayerovém příběhu. Naším cílem je poskytovat stabilní a zábavný zážitek a zároveň sbírat co nejvíce důležitých informací a zpětné vazby, abychom mohli neustále zlepšovat službu Red Dead Online. Stejně jako v případě jakéhokoli období Beta plánujeme, aby byl čas potřebný k tomu, aby byl Red Dead Online kompletní, zábavný a plně funkční zážitek, který může trvat několik týdnů nebo měsíců, protože neustále pracujeme na opravě chyb, zlepšování systémů a implementaci zpětné vazby od uživatelů. do budoucích nebo budoucích plánů.

Pokud narazíte na technické problémy jakéhokoli druhu, navštivte naši specializovanou stránku podpory společnosti Rockstar, kde naleznete pomoc nebo nahláste tyto problémy. A důrazně vyzýváme každého, aby nám poslal zpětnou vazbu o svých zkušenostech, od způsobů, jak zlepšit hratelnost až po návrhy na budoucí obsah - chceme vědět, co se vám líbí, miluje nebo nelíbí a co byste chtěli vidět přidané, změněné nebo implementované do služby Red Dead Online. Navštivte prosím reddeadonline.com/feedback, abyste se s námi podělili o své zkušenosti a informace.

Ujistěte se, že jste naladěni na Rockstar Newswire pro pravidelné aktualizace o Red Dead Online, včetně nových obsahových dodatků, funkcí, změn a dalších zpráv o hře. Svět Red Dead Online bude neustále se rozšiřující zkušeností. K dispozici budou také některé dodatky a aktualizace po celou dobu Beta. Od tohoto týdne můžete jezdit s přáteli v Posse, zřídit svůj tábor, pustit se do družstevních misí založených na příběhu nebo se vydat na hlavu v konkurenčním seriálu, najít cizince na celém světě, kteří vám pomohou (nebo ublížit), řešit spontánní Zdarma Roam výzvy, jít lov, rybaření, pouto s koněm, prozkoumat s přáteli nebo na vlastní pěst (ale pozor na zálohy), a mnoho dalšího.

Po celou dobu, budete hromadit XP prostřednictvím svého průzkumu a setkání, které se počítá do své pozice a poskytuje přidané bonusy. Odemknout položky a zlepšit své atributy, zatímco budete postupovat. Můžete si také vyzkoušet ocenění Award ve svých zkušenostech s otevřeným světem, abyste získali Awards ve 12 kategoriích, jako je boj, lov, ostrostřelec a survivalista.

Red Dead Online začíná tvým charakterem. Detail svého vzhledu a atributů, než se vydáte na cestu z věznice Sisika, kde získáte koně, založíte tábor, sháníte poklad, vybavíte svou první kartu schopností a potkáte některé osudové postavy s větším příběhem, který vám řekne; ten, který zahrnuje honit pravdu, pomstu a čest.