RED DEAD REDEMPTION 2
Rating
Nejvýše hodnocená hra na PlayStation®4 *
PlayStation® Exclusive: Nejprve přehrajte online obsah na PlayStation®4. Podrobnosti následovat.
Amerika, 1899. Konec éry divokého západu začal, když právníci lovili poslední zbývající gangy. Ti, kdo se nevzdají nebo nepodlehnou, jsou zabiti.  Po loupeži jde špatně v západním městě Blackwater, Arthur Morgan a Van der Linde gang jsou nuceni uprchnout. S federálními agenty a nejlepšími nájemnými lovci v národě, kteří se masírují na patách, musí gang okrádat, krást a bojovat přes drsné srdce Ameriky, aby přežil. Jak hrozí prohloubení vnitřních rozporů, že gang se roztrhne, musí se Arthur rozhodnout mezi svými vlastními ideály a loajalitou ke gangu, který ho vychoval.
Od tvůrců Grand Theft Auto V a Red Dead Redemption je Red Dead Redemption 2 epickým příběhem života v Americe na úsvitu moderní doby.Softwarová licence na www.rockstargames.com/eula podmínky účtu na www.rockstargames.com/socialclub. Nepřenosný přístup ke speciálním funkcím, jako je exkluzivní / odemykatelný / stahovatelný / online obsah / služby / funkce, služby pro více hráčů nebo bonusový obsah, může vyžadovat jednorázový sériový kód, dodatečný poplatek a / nebo registraci online účtu (liší se 13+) . Přístup ke zvláštním funkcím může vyžadovat připojení k internetu, nemusí být k dispozici všem uživatelům nebo za všech okolností a může být po uplynutí 30 dnů předem ukončen, upraven nebo nabízen za jiných podmínek. Porušení EULA, Kodexu chování nebo jiných zásad může mít za následek omezení nebo ukončení přístupu ke hře nebo online účtu. Informace o zákaznické a technické podpoře naleznete na adrese Software podléhá licenci. Funkce online vyžadují účet a podléhají podmínkám služeb a příslušným zásadám ochrany osobních údajů (playstationnetwork.com/terms-of-service & playstationnetwork.com/privacy-policy). Jednorázový licenční poplatek za hru na primárním systému PS4 ™ určeném pro daný účet a v dalších systémech PS4 ™, když je přihlášen k tomuto účtu. Obsah této videohry je čistě smyšlený, není zamýšlel reprezentovat nebo líčit nějakou skutečnou událost, osobu, nebo entitu, a nějaké takové podobnosti jsou čistě náhodné. Tvůrci a vydavatelé této videohry v žádném případě neschvalují, neuznávají ani nepodněcují angažování se v jakémkoliv jednání popsaném v této videohře. Neautorizované kopírování, reverzní inženýrství, přenos, veřejné vystoupení, pronájem, mzda za hru nebo obcházení ochrany proti kopírování je přísně zakázáno.
Získané Metacritic Rockstar Games, Inc. © 2005-18. Rockstar Games, Red Dead Redemption a R * jsou značky / loga / autorská práva k Take-Two Interactive. Všechny ostatní značky a ochranné známky jsou majetkem příslušných vlastníků. Všechna práva vyhrazena.