RED DEAD REDEMPTION 2
Towns
Objevte některá města roztroušená po rozlehlé a pestré krajině Red Dead Redemption 2; od lesů West Elizabeth k horám Ambarino k rovinám Nového Hannoveru k bažinám Lemoyne. Hluboké a drsné město v Heartlands, valentýnské aukce dobytka přitahují obchodníky, farmáře, kovboje, hazardní hráče, psance a prostitutky z dálky a široko daleko.
Život není snadný pro horníky a jejich rodiny v Annesburgu, který už téměř století poskytuje uhlí nahoru a dolů po řece Lannahechee. Pracovní podmínky jsou hrozné za malou mzdu a mnoho mužů přišlo o život v jámě.
Klíčovou vstupní branou do Severní Ameriky s obchodní cestou, která vede po celé délce země, je rušné město Saint Denis tavícím kotlem kultur a lidí, kde žijí bok po boku podnikatelé, socialisté, námořníci, dělníci, žebráci a zloději.
Jeden z nejznámějších vrcholů v zasněžených Grizzlies of Ambarino, Mount Hagen se tyčí nad jezerem Isabella na západě a Beartooth Beck na východě, který poskytuje hlavní průchod západním pohořím a spojuje se s řekou Dakota dále na jih. Napětí a korupce na povrchu se táhnou hluboko v jižním městě Rhodosu, které bylo po mnoho let zachyceno křížovou palbou mezi Braithwaity a Šedými, dvěma válčícími rodinami plantáží. Jahoda byla o něco více než malé městečko až do příchodu svého nového starosty, excentrického východního pobřeží, který je posedlý přeměnou na kulturní maják pro bohaté turisty, a to na úkor místních obyvatel. Malé, vzdálené osídlení v bažinách Bayou Nwa, Lemoyne, lidé z Lagrasu žijí sebevědomě z větší části, dělají zde trochu peněz tady a tam z rybolovu a působí jako průvodci pro cestující, kteří si přejí navigaci v regionu.