RED DEAD REDEMPTION 2
Weapons
Volba zbraní a přizpůsobení
S nesčetnými možnostmi přizpůsobení, od vizuálního upgradu, jako jsou nové kovy, dřevo, laky a rytiny až po vylepšení výkonu, jako jsou nové sudy, rukojeti, zaměřovače a dalekohledy, můžete navrhnout zcela unikátní zbraň, která vypadá a zpracovává přesně tak, jak chcete . Výkonnost každé zbraně se liší, pokud jde o poškození, dosah, rychlost palby, přesnost a rychlost načítání, takže je důležité moudře vybírat v závislosti na situaci.

Vysoká míra požáru dvojitého akčního revolveru se dobře hodí ke střelbě z jízdy na koni. Pokud nesete něco v jedné ruce, jako lucernu nebo malé zvíře, zvažte použití Sawed-Off brokovnice, která zabalí mnohem větší úder v těsné blízkosti než jiné zbraně jednou rukou. Puška Varmint je ideální pro lov malých zvěří, protože je mnohem méně pravděpodobné, že by poškodila kvalitu kůže a masa než zbraň s větší velikostí skořápky.

Když čelíte jen jednomu nebo dvěma nepřátelům, možná budete chtít jít na pušku Springfield, která má pomalejší rychlost ohně, ale přináší mnohem vyšší škody. Pro rozsah, sniper puška nějakého druhu je zřejmě dobrá volba, ale rozsahy mohou také být přizpůsobeny ke všem jiným druhům pušky dovolit vám přepínat mezi pravidelným pohledem a rozsahem pohledu kdykoliv.

Kovy a rytiny jsou přizpůsobitelné na jednotlivé komponenty - vyberte různé barvy a rytiny pro ochranu spoušť, hlaveň, rám a další. Můžete si také vybrat z různých inlay kovů pro rytiny na každém dílu. Pro extra brzdný výkon, nákup a řemeslné různé munice typů, jako je Split Point, High Velocity nebo výbušné munice. Noste jednorázové pistole, revolvery a jednoruční Sawed-Off brokovnici ve vašich pouzdrech. Vylepšené a vyztužené pouzdra budou chránit zbraně před degradací proti prvkům, zatímco pouzdra na ruce vám umožní duální ovládání. Sedlo vašeho koně uloží všechny vaše zbraně. Nezapomeňte vybrat a nést zbraně, které budete potřebovat, když opouštíte svého koně za sebou. Mrtvé oko je vlastní silná zbraň, která dočasně zpomaluje čas během boje, takže si můžete své nepřátele vyzvednout s větší přesností.

Nový systém Mrtvého oka se postupně rozšiřuje a v průběhu hry se stává sofistikovanějším, od automatického výběru cílů ve vašem nitkovém kříži, až po to, abyste mohli ručně umístit záběry na více cílů, abyste byli schopni střílet na závody v pomalém pohybu a nakonec k určení slabých míst na nepřátelech, aby byla zajištěna přesnější identifikace. Systém roste s vámi a vašimi zkušenostmi a často může poskytnout kritický náskok v situaci života nebo smrti.